KABINY PRYSZNICOWE NA WYMIAR

Kabiny prysznicowe na wymiar Rzeszów + usługa montażu. Zaprojektowane pod kątem danej przestrzeni i zgodnie z oczekiwaniami klienta, w formie zabudowy narożnej, pojedynczych lub podwójnych drzwi, walk-in, systemów przesuwnych, parawanów bądź harmonijek. 

Prysznice na wymiar Rzeszów Glasscomplex
Katalog stron internetowych Katalog stron internetowych Katalog stron

 

 

 

Niestandardowe rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań 

Dzięki łatwości utrzymywania powierzchni szklanych w czystości, szkło jako element wykończeniowy, znajduje swoje zastosowanie także w łazience. Jego klasyczna i uniwersalna forma świetnie komponuje się również z innymi materiałami wykorzystywanymi do dekorowania wnętrz.

KONTAKT

WYCENA

LUSTRA NA WYMIAR

Oferujemy lustra na wymiar pod zamówienie klienta oraz ich montaż. Zamontowanie luster dokonywane jest po wcześniejszym wykonaniu dokładnych pomiarów.

BALUSTRADY SZKLANE

Szklane balustrady na wymiar.  Wykorzystanie szkła VSG i ESG zapewnia wysoką gwarancję bezpieczeństwa. Podczas rozbicia, szkło nie rozsypuje się na kawałki, tylko zostaje przyklejone do folii, która znajduję się między szybami.

ZABUDOWY SZKLANE

Wykonujemy zabudowy i ściany szklane na wymiar według potrzeb klienta. Do tego typu zabudowy stosujemy szkło hartowane o odpowiedniej grubości. Zabudowy mocowane są w profilach z różnymi wariantami systemu otwierania.

 

 

Drzwi szklane

Drzwi szklane na wymiar mają zastosowanie jako drzwi wewnątrzlokalowe w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynkach zamieszkania zbiorowego oraz budynkach użyteczności publicznej.

 

 

 

LACOBEL W KUCHNI

Oferujemy Państwu Lacobel na wymiar w wielokolorowej odsłonie. Wśród oferowanych przez nas kolorów można znaleźć barwy mocno nasycone, jak i te lekkie i stonowane. Wzornik dostępny jest na etapie pomiaru. .

 

 

 

PANELE SZKLANE BEZBARWNE

Panele szklane na wymiar Rzeszów i okolice. Zastosowanie najczęściej w sytuacji ochrony przed zabrudzeniem, a jednocześnie uzyskania efektu 100% przejrzystości. Do montażu używamy mocowań na dystansach. 

 

 

 

BLATY SZKLANE

Blat szklany na wymiar według preferencji klienta. Blaty szklane wykonane ze szkła hartowanego to nowoczesność i elegancja w domu. Blat szklany może być wykonany w różnych wariantach kolorystycznych. 

 

W naszej ofercie znajdują się również

Prysznice na wymiar Rzeszów

Kontakt

ul Wspólna 8A
37-200 Przeworsk

+ 48 696 550 507
biuro@glasscomplex.pl